GKS "PNIÓWEK 74" PAWŁOWICE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Zdjęcia z Turnieju w Pszczynie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 117
ogółem: 167 703

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy news

  • autor: trprzybyla, 2018-12-26 22:26

TURNIEJ TATRY CUP DLA ROCZNIKA 2010/11 W ZAKOPANEM

TERMIN 21-26 CZERWCA 2019 ROKU KOSZT OD OSOBY TO 650 ZŁ DOLICZYĆ TRZEBA JESZCZE DOJAZD ORAZ WPISOWE "500 ZŁ" CO MOŻE WYJŚĆ COŚ W GRANICACH 710 ZŁ 

MINIMALNA ILOŚĆ TO 10 OSÓB MAX 12 

LINK PONIŻEJ

http://almar-turnieje.pl


Nowy news

  • autor: tr Grzegorz, 2018-07-28 17:06

 

Grupa Trenera Grzegorza Taradejna Żaki roczniki 2010/11

 

Trenuje

 

Wtorek 15.01.2019 godz. 16:30-18:00 sala liceum

Piątek 18.01 godz 16:30-18:00 sala Liceum 

 

 


Nowy news

  • autor: trprzybyla, 2018-06-01 07:09

NR KONTA DO PRZELEWU ZA ZAJĘCIA SPORTOWE

68 1560 1094 2133 0274 7431 0008


Nowy news

  • autor: trgrzegorz, 2018-05-02 18:21

NAJBLIŻSZE MECZE I TRENINGI  !!!

ROCZNIK 2011 SKRZATY TURNIEJ BRZEŹCE BOISKO W KOBIELICACH  NIEDZIELA 13.05.2018 GODZINA 9:00

ZBIÓRKA PRZED KLUBEM GODZ, 8:20 JEDZIEMY AUTAMI

ROCZNIK 2010 ZAKI TURNIEJ W WARSZOWICACH SOBOTA 12.05 GODZ 12:00 ZBIÓRKA NA MIEJSCU

SKŁAD NA  TURNIEJ ZAKÓW:

RAFAŁ DĄBROWSKI

CYRULIK KACPER

NATANIEL GLUZA

STAROŃ JAKUB

MOŃ KAROL

JANECKI SZYMON

JAKUB KRÓL

SEBASTIAN JUSTKA

ROBERT WAJDZIK

KRÓL JAKUB

KĘPIŃSKI TOMASZ

SKŁAD: SKRZATÓW

WSZYSCY 2011 I MŁODSI

TRENINGI GRUPA B

9.05 ŚRODA 16:30-17:45 SZTUCZNE BOISKO

11.05 PIATEK 15:00-16:15 SZTUCZNE BOISKO

GRUPA A

ŚRODA 17:45-19:00

PIĄTEK 16:15-17:30

 


Nowy news

  • autor: trgrzegorz, 2018-04-29 11:37

TRENINGI NA KOLEJNY TYDZIEŃ

OBYDWIE  GRUPY A I B

PONIEDZIAŁEK 30.04 GODZINA 15:00-16:15 BOISKO SZTUCZNE 

1.05 WTOREK TURNIEJ ZBIÓRKA NA KLUBIE GODZ 8:00 SKŁAD PODANY WCZEŚNIEJ

 


Nowy news

  • autor: trgrzegorz, 2018-04-25 14:03

UWAGA TURNIEJ MAJÓWKOWY W ZEBRZYDOWICACH ADRES: 1A, Wojska Polskiego, 43-410 Zebrzydowice!!!

1.05 WTOREK O GODZINIE 9:00 OBĘDZIE SIĘ TURNIEJ MAJÓWKOWY W ZEBRZYDOWICACH  KOSZT OD OSOBY 30 ZŁ.

ZBIÓRKA NA KLUBIE GODZINA 8:00 ZABIERAMY ZE SOBĄ STROJE SPORTOWE. TRANSPORT SAMOCHODAMI JEŻELI KTOŚ NIE MA TRANSPORTU SPOKOJNIE MOŻNA SIĘ Z KIMŚ ZABRAĆ. TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ OD 9:00 - 14:00

JEDZIE GRUPA 2010 ORAZ 2011

Rocznik 2010

1 09:10 Pawłowice * Trzyniec 2 09:30 Rekord * FP Jasienica 3 09:50 Zebrzydowice * Moszczenica 4 10:10 Trzyniec * Moszczenica 5 10:30 FP Jasienica * Zebrzydowice 6 10:50 Pawłowice * Rekord 7 11:10 Rekord * Trzyniec 8 11:30 Zebrzydowice * Pawłowice 9 11:50 Moszczenica * FP Jasienica 10 12:10 Trzyniec * FP Jasienica 11 12:30 Pawłowice * Moszczenica 12 12:50 Rekord * Zebrzydowice 13 13:10 Zebrzydowice * Trzyniec 14 13:30 Moszczenica * Rekord 15 13:50 FP Jasienica * Pawłowice

Rocznik 2011

1 09:10 FP Jasienica * Zebrzydowice 2 09:30 Rekord * Pawłowice 3 09:50 FA Cieszyn * Jastrzębie 4 10:10 Zebrzydowice * Jastrzębie 5 10:30 Pawłowice * FA Cieszyn 6 10:50 FP Jasienica * Rekord 7 11:10 Rekord * Zebrzydowice 8 11:30 FA Cieszyn * FP Jasienica 9 11:50 Jastrzębie * Pawłowice 10 12:10 Zebrzydowice * Pawłowice 11 12:30 FP Jasienica * Jastrzębie 12 12:50 Rekord * FA Cieszyn 13 13:10 FA Cieszyn * Zebrzydowice 14 13:30 Jastrzębie * Rekord 15 13:50 Pawłowice * FP Jasienica

Skład rocznika 2011

KRÓL JAKUB

KĘPIŃSKI TOMASZ

WODZIŃSKI SZYMON

TOMALA TYMON

JUSTKA SEBASTIAN

BUDNY FILIP

ŚWIDER ADAM

NALEPA EMANUEL

Skład rocznika 2010

GLUZA NATANIEL

DĄBROWSKI RAFAŁ

STAROŃ JAKUB

JANECKI SZYMON

STUCHLIK REMIGIUSZ

MACHOLA MICHAŁ

BRONNY FILIP


Nowy news

  • autor: trgrzegorz, 2018-04-01 11:23

Treningi na kolejny tydzień!

grupa B

Środa 25.04 godz. 16:30-17:45 boisko sztuczne

Piątek 27.04 godz 15:00-16:15 boisko sztuczne

Turniej SKRZATÓW ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA 5.05 W WARSZOWICACH GODZ BĘDZIE PODANA PÓŹNIEJ

 

Grupa A

Środa godz. 17:45-19:00 boisko sztuczne

Piątek godz 16:15-17:30

Turniej Żaków w Pawłowicach w niedziele 29.04 o godz. 12:30 zbiórka na klubie godz 12:00 zabieramy stroje sportowe

Skład Żaków:

Dąbrowski Rafał

Gluza Nataniel

Staroń Jakub

Janecki Szymon

Cyrulik Kacper

Moń Karol

Wajdzik Robert

Kępiński Tomasz

Justka Sebastian

Król Jakub

Tomala Tymon

 

Skład Skrzatów:

Wszyscy 2011 i młodsi !

 

 

 


Archiwum aktualności


Reklama

Zegar

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Najnowsza galeria

Zdjęcia z TURNIEJU w PSZCZYNIE
Ładowanie...