dzisiaj: 588, wczoraj: 253
ogółem: 395 329
statystyki szczegółowe
Grupa Trenera Grzegorza Taradejna Młodszy Orlik roczniki 2010/11
Treningi w najbliższym czasie
wtorek godz 14
środa godz 18 gierka z rocznikiem 2010/9
wtorek 21-07 trening godz 14
środa 22-07 mecz kontrolny z Zebrzydowicami na boisku Kks Spójnia w Zebrzydowicach godz 16-17:15 (adres. Zebrzydowice ul. Wojska Polskiego. 1a)
NAJBLIŻSZE MECZE I TRENINGI !!!
ROCZNIK 2011 SKRZATY TURNIEJ BRZEŹCE BOISKO W KOBIELICACH NIEDZIELA 13.05.2018 GODZINA 9:00
ZBIÓRKA PRZED KLUBEM GODZ, 8:20 JEDZIEMY AUTAMI
ROCZNIK 2010 ZAKI TURNIEJ W WARSZOWICACH SOBOTA 12.05 GODZ 12:00 ZBIÓRKA NA MIEJSCU
SKŁAD NA TURNIEJ ZAKÓW:
RAFAŁ DĄBROWSKI
CYRULIK KACPER
NATANIEL GLUZA
STAROŃ JAKUB
MOŃ KAROL
JANECKI SZYMON
JAKUB KRÓL
SEBASTIAN JUSTKA
ROBERT WAJDZIK
KRÓL JAKUB
KĘPIŃSKI TOMASZ
SKŁAD: SKRZATÓW
WSZYSCY 2011 I MŁODSI
TRENINGI GRUPA B
9.05 ŚRODA 16:30-17:45 SZTUCZNE BOISKO
11.05 PIATEK 15:00-16:15 SZTUCZNE BOISKO
GRUPA A
ŚRODA 17:45-19:00
PIĄTEK 16:15-17:30
TRENINGI NA KOLEJNY TYDZIEŃ
OBYDWIE GRUPY A I B
PONIEDZIAŁEK 30.04 GODZINA 15:00-16:15 BOISKO SZTUCZNE
1.05 WTOREK TURNIEJ ZBIÓRKA NA KLUBIE GODZ 8:00 SKŁAD PODANY WCZEŚNIEJ
UWAGA TURNIEJ MAJÓWKOWY W ZEBRZYDOWICACH ADRES: 1A, Wojska Polskiego, 43-410 Zebrzydowice!!!
1.05 WTOREK O GODZINIE 9:00 OBĘDZIE SIĘ TURNIEJ MAJÓWKOWY W ZEBRZYDOWICACH KOSZT OD OSOBY 30 ZŁ.
ZBIÓRKA NA KLUBIE GODZINA 8:00 ZABIERAMY ZE SOBĄ STROJE SPORTOWE. TRANSPORT SAMOCHODAMI JEŻELI KTOŚ NIE MA TRANSPORTU SPOKOJNIE MOŻNA SIĘ Z KIMŚ ZABRAĆ. TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ OD 9:00 - 14:00
JEDZIE GRUPA 2010 ORAZ 2011
Rocznik 2010
1 09:10 Pawłowice * Trzyniec 2 09:30 Rekord * FP Jasienica 3 09:50 Zebrzydowice * Moszczenica 4 10:10 Trzyniec * Moszczenica 5 10:30 FP Jasienica * Zebrzydowice 6 10:50 Pawłowice * Rekord 7 11:10 Rekord * Trzyniec 8 11:30 Zebrzydowice * Pawłowice 9 11:50 Moszczenica * FP Jasienica 10 12:10 Trzyniec * FP Jasienica 11 12:30 Pawłowice * Moszczenica 12 12:50 Rekord * Zebrzydowice 13 13:10 Zebrzydowice * Trzyniec 14 13:30 Moszczenica * Rekord 15 13:50 FP Jasienica * Pawłowice
Rocznik 2011
1 09:10 FP Jasienica * Zebrzydowice 2 09:30 Rekord * Pawłowice 3 09:50 FA Cieszyn * Jastrzębie 4 10:10 Zebrzydowice * Jastrzębie 5 10:30 Pawłowice * FA Cieszyn 6 10:50 FP Jasienica * Rekord 7 11:10 Rekord * Zebrzydowice 8 11:30 FA Cieszyn * FP Jasienica 9 11:50 Jastrzębie * Pawłowice 10 12:10 Zebrzydowice * Pawłowice 11 12:30 FP Jasienica * Jastrzębie 12 12:50 Rekord * FA Cieszyn 13 13:10 FA Cieszyn * Zebrzydowice 14 13:30 Jastrzębie * Rekord 15 13:50 Pawłowice * FP Jasienica
Skład rocznika 2011
KRÓL JAKUB
KĘPIŃSKI TOMASZ
WODZIŃSKI SZYMON
TOMALA TYMON
JUSTKA SEBASTIAN
BUDNY FILIP
ŚWIDER ADAM
NALEPA EMANUEL
Skład rocznika 2010
GLUZA NATANIEL
DĄBROWSKI RAFAŁ
STAROŃ JAKUB
JANECKI SZYMON
STUCHLIK REMIGIUSZ
MACHOLA MICHAŁ
BRONNY FILIP
Treningi na kolejny tydzień!
grupa B
Środa 25.04 godz. 16:30-17:45 boisko sztuczne
Piątek 27.04 godz 15:00-16:15 boisko sztuczne
Turniej SKRZATÓW ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA 5.05 W WARSZOWICACH GODZ BĘDZIE PODANA PÓŹNIEJ
Grupa A
Środa godz. 17:45-19:00 boisko sztuczne
Piątek godz 16:15-17:30
Turniej Żaków w Pawłowicach w niedziele 29.04 o godz. 12:30 zbiórka na klubie godz 12:00 zabieramy stroje sportowe
Skład Żaków:
Dąbrowski Rafał
Gluza Nataniel
Staroń Jakub
Janecki Szymon
Cyrulik Kacper
Moń Karol
Wajdzik Robert
Kępiński Tomasz
Justka Sebastian
Król Jakub
Tomala Tymon
Skład Skrzatów:
UWAGA !!
1.05.2018 W ZEBRZYDOWICACH ORGANIZOWANY JEST TURNIEJ MAJÓWKOWY
WYSTĄPILIBYŚMY W DWÓCH DRUŻYNACH ROCZNIK 2010/11 ORAZ 2011
OBECNOŚĆ PROSZĘ ZGŁASZAĆ NA TRENINGU LUB SMS-EM DO TR. !
|